Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kdo?

 

Kdo? 

 

Jsem politický a investigativní redaktor freelancer, což mi dává nutnou dávku svobody a nezávislosti na velkém mediálním domě, který většinou patří investiční skupině prosazující v ČR své zájmy. Mé texty vyšly či vycházejí v nejčtenějším českém deníku Blesk, Aha!, v Pražském deníku, na Denik.cz a v magazínu Náš REGION. Projekt Náš REGION je mladý, ambiciózní, takřka rodinný a poskytuje mi příležitost být u něčeho od začátku, proto s ním mám aktuálně nejtěsnější spolupráci. Budoucnost českých médií nebude podle mě ani tak o titulu jako o novinářských osobnostech. I proto se záměrně profiluji jako drzý a svérázný. Baví mě být kontroverzní a vymykat se normálu. Prioritní je pro mě čtenář, kterému se snažím čtivě, zábavně, s nadsázkou a hlavně jednoduše zobrazit často složité téma.

Mým největším žijícím tvůrčím vzorem a mistrem řemesla je můj bývalý šéf (fab). A osobností literární i politickou pak Karel Čapek. Svoboda a demokracie pro mě - zejména v této době - nejsou prázdná slova. 

 

Vedle novinařiny hledám odreagování v produkční činnosti a hudbě, například se podílím na organizaci hudebních festivalů a funguji v poslední době i jako promotér několika kapel a umělců.

 

Rád čtu, cestuju a hraju šachy.

Kontakt

e-mail: mar.mihalik (zavináč) seznam.cz

https://www.facebook.com/Mihalik.journalist 

 

 

TOPlist